Türkçe  English              FACEBOOK' DA PAYLAS   TWITTER'DA PAYLAS

Categories
Top » Catalog » Yarım Boru (HARDOX) Damper »


YARIM BORU HARDOX DAMPER
 

 

TEKNİK ÖZELLİKLERİ
 
 
ŞASE :Yüksek mukavemetli çelikten ‘I’ kesitli olarak toz altı kaynak makineleri ile imal edilmiştir.Mukavemet hesaplarında aşırı yüklemelerde göz önünde bulundurulmuştur.
 
DİNGİL : 3*12 Ton taşıma kapasiteli otomatik fren ayar kolu ve Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
 
HAVALI  SÜSPANSİYON : İndirme kaldırma ve yükseklik ayarlayıcı sistem,Parobolik Z makaslar ve aşırı dingil hareketlerini sınırlayan amortisör elemanlarından oluşmaktadır.
 
ÖN DİNGİL KALDIRMA : Kabin içerisinden kumanda edilebilen ön dingil kaldırma sistemi.
 
FREN : Avrupa standartlarına uygun dizayn edilmiştir.Donanımda WABCO ürünleri kullanılmaktadır.Otomatik fren cırcırları,Fren ventili,Fren körükleri,(30 luk silindir),Fren balataları(420x200 mm),Dingil frenleri ABS sistemi ile donatılmıştır.Treylerin ön kısmında iki adet değişebilen ve muhafazalı Fren sokeri bulunmaktadır.
 
AYAK : Her biri 24 ton kapasiteli çift devirli mekanik ayak.
 
LASTİK : 385/65 R 22.5 ölçüsünde 6+1 Tubless lastik
 
King-Pin : ‘’2’’ SAE/DIN normlarına uygun yüksek düzeydeki gerilme ve kopmalara karşı dayanıklı ,dövme çelikten (42 cr Mo 4 )imal edilmektedir.Vida bağlantıları sayesinde pratik değiştirelebilme özelliğine sahiptir.
 
BOYA : Tüm yüzeyler su ve kimyasal bonder sıvısı ile yüksek basınçta temizlenir,Sonra iki kat epoxy astar ve son kat akrilik boya ile boyanır.Kimyasal etkileşimlere karşı son derece mukavemetlidir.İsteğe bağlı olarak Ral kodlarında renk seçim olanağı sunulmaktadır.
 
STANDART AKSESUARLAR:Tampon,1 adet takım dolabı,Paslanmaz çelikten imal edilmiş su tankı,1 adet takoz,Çamurluk Tekli Stepne Taşıyıcı
 
OPSİYONEL ÖZELLİKLER : Disk Fren,Çift İstepne yeri,BPW-SAF marka Dingil seçimleri
 
 


Bu Kategorideki Diğer Ürünler
    Model/Açıklama   Fiyat   Stok 
   YARIM BORU HARDOX DAMPER  Şu an bu ürünü inceliyorsunuz --- -
 Irak Type Dumper  Irak Type Dumper --- -